Iš viso rezultatų:
Pagrindinis
Kaunas

Maisto netoleravimo tyrimai ImuPro

Maisto netoleravimo tyrimai ImuPro
Maisto netoleravimas, mediciniškai vadinamas III tipo IgG alergija maistui sukelia vis daugiau sveikatos problemų, nes dažnai lieka nepastebėtas, o simptomai atsiranda tik po kelių valandų ar net dienų po to kaip pavartoji „probleminį produktą“. Laimei patikima diagnostika ir mitybos rekomendacijos gali padėti – tai ImuPro. Maisto netoleravimas gali būti Jūsų lėtinių ligų priežastimi. Šio tyrimo dėka Jūs sužinosite ar IgG sukelia šiuos negalavimus. Esant III tipo maisto netoleravimui imuninė sistema reaguoja į nekenksmingo maisto alergenus ir gamina specifinius IgG antikūnius. Dėl vaistų, infekcijų, grybelinės infekcijos, streso ar aplinkos poveikio, žarnyno sienelių vientisumas gali būti pažeistas, maisto komponentai gali prasiskverbti tarp žarnyno ląstelių. Kai kuriais atvejais šie dirgikliai aktyvuoja imuninę sistemą ir ji pradeda gaminti specifinius IgG antikūnus. Šie antikūnai ir maisto antigenai sudaro imuninį kompleksą, kuris gali prisijungti prie organų ir audinių. Kai imuniniai kompleksai sunaikinami fagocitinių ląstelių ir komponento sistemos, aplinkiniai audiniai taip pat pažeidžiami. Tai gali išprovokuoti žemo laipsnio uždegimines ligas, kurios gali tapti lėtinėmis. Simptomai pasireiškia vėliau.

Jums siūlome 5 ImuPro tyrimo pasirinkimo variantus:

ImuPro22 (22 maisto produktai)

Individualus maisto netoleravimo tyrimas, sudarytas iš pagrindinių 22 maisto produktų. Tai paprastas ir greitas būdas sužinoti, ar Jus vargina maisto netoleravimas. Šis tyrimas – diagnostinis, dietos rekomendacijos nepateikiamos.

ImuPro44 (44 maisto produktai)

Individualus maisto netoleravimo tyrimas, sudarytas iš pačių populiariausių 44 maisto produktų bei jų grupių. Šis tyrimas - tai pirmas žingsnis, norint išsiaiškinti, ar jus varginančios problemos susijusios su maistu. Pacientas gauna detalų atsakymą su tiksliomis reikšmėmis. Dietos rekomendacijos nepateikiamos. 

ImuPro100 (90 maisto produktų)

Maisto netoleravimo tyrimas, sudarytas iš 90 pačių svarbiausių maisto produktų. Tai tie produktai, kuriuos dažniausiai vartoja žmogus kiekvieną dieną. Pacientas gauna tyrimo atsakymą (4 lapai). Šį atsakymą galime pateikti lietuvių, anglų ir rusų kalba pasirinktinai pagal paciento pageidavimus. Kartu su tiksliu tyrimo atsakymu papildomai pateikiama išsami ataskaita, kurios lapų kiekis priklauso nuo individualaus paciento reakcijų kiekio. Ši ataskaita gali būti pateikiama anglų ir rusų kalbomis.

ImuPro200 (180 maisto produktų) 

Maisto netoleravimo tyrimas, sudarytas iš 90 pačių svarbiausių maisto produktų, vartojamų kiekvieną dieną, ir 90 alternatyvių maisto produktų. Pvz.: jei reakcija yra bulvei, tikrinami ryžiai ar grikiai. Pacientas gauna tyrimo atsakymą (4 lapai). Šį atsakymą galime pateikti lietuvių, anglų ir rusų kalba pasirinktinai pagal paciento pageidavimus. Kartu su tiksliu tyrimo atsakymu papildomai pateikiama išsami ataskaita, kurios lapų kiekis priklauso nuo individualaus paciento reakcijų kiekio. Ši ataskaita gali būti pateikiama tik anglų ir rusų kalbomis. Papildomai pacientas gauna individualią receptų knygą tik anglų kalba. Receptų knyga bus įrašyta i CD diską.

ImuPro300 ( 270 maisto produktų + Candida)

Maisto netoleravimo tyrimas, sudarytas iš 90 pačių svarbiausių maisto produktų, vartojamų kiekvieną dieną, 90 alternatyvių maisto produktų (pvz.: jei reakcija yra bulvei, tikrinami ryžiai ar grikiai) ir 90 ekskliuzyvinių maisto produktų (dažikliai, saldikliai, konservantai). Pacientas gauna tyrimo atsakymą (4 lapai). Šį atsakymą galime pateikti lietuvių, anglų ir rusų kalba pasirinktinai pagal paciento pageidavimus. Kartu su tiksliu tyrimo atsakymu papildomai pateikiama išsami ataskaita, kurios lapų kiekis priklauso nuo individualaus paciento reakcijų kiekio. Ši ataskaita gali būti pateikiama tik anglų ir rusų kalbomis. Papildomai pacientas gauna individualią receptų knygą tik anglų kalba. Receptų knyga bus įrašyta į CD diską.

Tyrimui imamas veninis kraujas, užtenka vieno biocheminio mėgintuvėlio. Specialiai tyrimui ruoštis nereika. Galima valgyti, gerti ir naudoti kosmetika, tyrimo rezultatams tai įtakos neturės.

Kaunas