Iš viso rezultatų:
Pagrindinis

Retencinė kapa

Kaina
90 Eur

Retencinė kapa – tai skaidrus, neaktyvus plokštelės tipo aparatas, naudojamas po ortodontinio gydymo. Šios kapos naudojimo tikslas – palaikyti fiksuotą dantų padėtį ir padėti kaului, dantenų skaiduloms bei periodonto raiščiams prisitaikyti prie naujos žandikaulio pozicijos.

Retencinės kapos nešiojimo laikas priklauso nuo individualaus ortodontinio gydymo sudėtingumo. Tam tikrais atvejais visam gyvenimui priklijuojama retencinė vielutė, kad dantys nebūtų susigrūdę.

Labai svarbu retencinę kapą nešioti pagal ortodonto nurodymus, kitaip kyla didelė rizika, kad dantys gali grįžti į pradinę padėtį, buvusią prieš ortodontinį gydymą. Neretai retencinę plokštelę rekomenduojama nešioti visą gyvenimą.

Aparato priežiūra

  • Nešiojant retencinę kapą, negalima valgyti.
  • Išimtą aparatą visada įdėkite į specialią dėžutę.
  • Retencinę kapą plaukite taip pat, kaip prižiūrite dantis: dantų šepetėliu bei higienine dantų pasta ir skalaukite vandens po srove.

Aparato nešiojimas

Paprastai pirmuosius metus retencinę kapą reikia nešioti nuolat, vėliau nešiojimo laikas po truputį trumpinamas ir nešiojama tik naktimis. Kasdienis nešiojimas gali trukti apie 2–3 metus, vėliau rekomenduojama nešioti profilaktiškai.

Pradėjus nešioti kapą, pirmosiomis dienomis dantys gali būti jautresni nei įprastai. Jeigu jaučiate, kad kapa įsideda netaisyklingai, skaudžiai trina, kreipkitės į savo ortodontą.

Jei turėtumėte klausimų, prašome susisiekti su mumis telefonu +370 700 77778.

Dėl jums reikalingų medicininių paslaugų rekomenduojame pasikonsultuoti su Kauno „Kardiolitos“ klinikų gydytojais.

Paslaugą teikiantys gydytojai