Iš viso rezultatų:
Pagrindinis

Lazerinė išsiplėtusių kojų venų šalinimo operacija (Flebektomija), 1 koja su vietine nejautra (naudojant slėginę pompą)

Kaina
500-1043 Eur

Paslaugos kaina gali skirtis priklausomai nuo paslaugą teikiančio gydytojo.

Klinika gali keisti paslaugų kainas, teikti naujas paslaugas, neteikti paslaugų be atskiro įspėjimo.

Lazerinė išsiplėtusių kojų venų šalinimo operacija (flebektomija), 1 koja su vietine nejautra (naudojant slėginę pompą) – paslauga, kurią teikia Kauno „Kardiolitos“ klinikų Kraujagyslių ligų centras.

Pateikiame išsamią informaciją apie šios paslaugos kainą, šią paslaugą teikiančius gydytojus ir jų profesinę patirtį (norime atkreipti dėmesį, kad paslaugos kaina gali skirtis priklausomai nuo paslaugą teikiančio gydytojo).

Jei norite užsiregistruoti lazerinei išsiplėtusių kojų venų šalinimo operacijai (flebektomijai) su vietine nejautra, skambinkite telefonu +370 700 77778 arba užpildykite elektroninę registracijos formą.

Dėl jums reikalingų medicininių paslaugų rekomenduojame pasikonsultuoti su Kauno „Kardiolitos“ klinikų gydytojais.

 

Kas tai yra  poodinių kojų venų išsiplėtimas?
Lėtinis kojų veninės kraujotakos nepakankamumas dažniausiai pasireiškia poodinių kojų venų išsiplėtimu (varikoze). Nustatyta, kad kas antra moteris ir kas ketvirtas vyras turi įvairaus sunkumo kojų veninės kraujotakos sutrikimų. 70 – 80 proc. atsiradusių poodinių venų išsiplėtimų svarbiausias yra genetinis faktorius – paveldimumas. Taip pat, veninės kraujotakos nepakankamumas dažniau nustatomas gimdžiusioms moterims ir vyresniems nei 50 metų žmonėms. Dažniau šia liga serga turintieji tam tikrų rizikos veiksnių, pvyzdžiui, dirbantys stovimą ar sėdimą darbą. Šiai rizikos grupei priklauso ir antsvorį turintys žmonės.

Kaip diagnozuojamas šis sveikatos sutrikimas?
Dažniausiai žmonės, ypač moterys, kreipiasi dėl „negražių“ kojų, sunkumo ir nuovargio pojūčio jose. Tikslesniam veninės kraujotakos pažeidimo sunkumui ir priežasčiai nustatyti ir gydymo taktikai parinkti atliekamas ultragarsinis tyrimas – kojų venų dvigubas skenavimas ultragarsu. Šio tyrimo metu įvertinama ne tik kojų poodinių, bet ir giliųjų venų būklė. Labai retais atvejais ligos pobudžiui nustatyti gali būti atliekama venografija – rentgenologinis tyrimo metodas vizualizuoti kraujagysles, suleidžiant specialų kontrastą į veną.

Kokie gydymo būdai taikomi poodinių kojų venų išsiplėtimas?
Atsižvelgiant į ligos stadiją, gali būti taikomi konservatyvaus (medikamentinis, kompresinė terapija) arba chirurginio (atvira klasikinė chirurgija ar endovaskulinis (venos viduje)) gydymo būdai. Neretai šie gydymo metodai kombinuojami.
Konservatyvus gydymas – tai gydymas vaistais, dažniausiai venotonikais, didinančiais kojų venų sienelės tonusą. Taip pat kompresinė terpija – kojų tvarstymas elastiniais tvarsčiais arba specialių elastinių kojinių dėvėjimas. Šie du metodai taikomi siekiant pagerinti veninio kraujo nutekėjimą iš kojų link širdies ir sumažinti veninio kraujo sąstovį apatinėse kojų dalyse bei sustabdyti ligos vystymąsi.
Jei poodiniai veniniai mazgai nėra dideli, tačiau matomas poodinis veninis tinklas (kosmetinis kojų defektas), gali būti taikoma skleroterapija, t. y. specialaus vaisto suleidimas į matomą pakitusią veną tam, kad vena nebefunkcionuotų ir jos sienelės nesiplėstų.
Chirurginis gydymas taikomas, kai minėti gydymo metodai nepakankami arba neefektyvūs. Šis gydymo metodas pats veiksmingiausias, kai veninio nepakankamumo priežastis – poodinių venų kamienų vožtuvų nepakankamumas. Operacijos gali būti atliekamos tradiciniu chirurginiu būdu (flebektomija) arba mažiau invazyviu venos viduje - lazeriu (lazerinė flebektomija).
Atliekant kojų venų operacijas lazeriu taikoma vietinė nejautra, kuri kai kada kombinuojama su intravenine nejautra. Endovaskulinio lazerinio gydymo būdo privalumas – pacientas iš karto po operacijos gali būti išleidžiamas į namus – gydymas stacionare nėra būtinas. Tiek lazerinės, tiek tradicinės poodinių kojų venų operacijos – saugios ir neskausmingos. Jos atliekamos laikantis griežtų dabartinių kosmetinės chirurgijos reikalavimų. Rezultatai yra geri, ligonis nedarbingas tik labai trumpą laiką.

Poodinių kojų venų išsiplėtimo šalinimo operacijos rizika
Komplikacijos po kojų poodinių venų šalinimo operacijų yra labai retos. Galimi kraujavimai, arterijų, giliųjų venų ar nervų pažeidimai, infekcijos. Pavojingiausia komplikacija yra giliųjų venų trombozė, kuri gali komplikuotis plaučių arterijos trombembolija. Giliųjų venų trombozė yra galima tiek po klasikinės venų šalinimo, tiek po lazerinės operacijų.

Kodėl reikia gydyti poodinių kojų venų išsiplėtimą?
Ligai progresuojant ir didėjant kojų venų išsiplėtusiems mazgams, didėja ne tik kosmetinis defektas, diskomfortas kojose, bet ir gali susidaryti uždegimas su krešuliais poodinėse venose (tromboflebitas). Ilgainiui 10 proc. pacientų, turinčių išsiplėtusias poodines venas, gali atsirasti odos spalvos pakitimai, o vėliau ir negyjančios trofinės opos kojose.

Pastabos

Prieš operaciją būtina operuojančio gydytojo konsultacija. Prašome registruotis gydytojo konsultacijai.

Paslaugą teikiantys gydytojai