Iš viso rezultatų:
Pagrindinis

Implanto Straumann SLA active įsriegimas

Kaina
825 Eur

Dantų implantacija – vienas pažangiausių būdų atkurti prarastus dantis. Tai patikima ir neskausminga procedūra, trunkanti iki 60 minučių ir suteikianti maksimalų estetinį vaizdą, kuris nesiskiria nuo mūsų natūralios šypsenos.

Implantacijos reikšmė

Prarastas dantis neišvengiamai sukelia nepageidaujamus procesus mūsų organizme. Atsiradęs tarpas po danties netekimo skatina kaimyninių dantų slinkimą, todėl blogėja sąkandis, tampa sunku kramtyti maistą, dantų higiena darosi sudėtingesnė, sumažėja estetinis grožis, ilgainiui keičiasi veido forma.

Šios procedūros metu pakeičiama danties šaknis. Implantas gaminamas iš ypač tvirtos medžiagos, kuri puikiai biologiškai prisitaiko prie burnos ertmės. Implantas chirurginiu būdu įsukamas į žandikaulį, vėliau prie jo pritvirtinamas danties vainikėlis, jei reikia, ir implanto atrama. 96 proc. atvejų implantai laikosi visą gyvenimą.

Implanto atramos svarba

Dantų implanto atrama – tai komponentas, sujungiantis danties implantą su vainikėliu ar kita reikalinga protezine konstrukcija. Techniškai atrama reikalinga tam, kad perduotų apkrovą nuo danties protezo į implantą, tad vienas pagrindinių dalykų – pasirinkti geriausią ir patikimiausią medžiagą atramai gaminti.

Individuali danties atrama yra labai svarbus implanto priedas, lemiantis implantuojamojo danties formą, dydį ir dantenų linijos formavimą. Individuali atrama paprastai naudojama, kai implantas prigyja, ir tada prie implantų fiksuojama varžteliu.

„Straumann“ implantų atramos

Išplėstiniai moksliniai tyrimai lemia pačius geriausius „Straumann“ protezavimo atramų sprendimus. Šios rūšies dantų atramos gaminamos Šveicarijoje, vienoje moderniausių, inovatyviausių ir aukščiausius kokybės standartus atitinkančioje gamykloje.

„Straumann“ implantų atramų asortimentas odontologui leidžia parinkti geriausią sprendimą išskirtinai Jums.

„Straumann“ implantų pranašumai

„Straumann“ yra vieni dažniausiai naudojamų dantų implantų. Jiems būdingas nuolatinis tobulinimas atsižvelgiant į naujausius mokslinius išradimus, puiki šveicariška kokybė, didelis pasirinkimas ir kainos suderinamumas. „Straumann“ implantai atitinka visus šiuolaikinės odontologijos kokybės reikalavimus.

Tyrimų duomenimis, šio gamintojo implantai išsiskiria aukščiausiu prigijimo rodikliu (98,4 proc.). Šį rezultatą lemia implantui gaminti naudojamos medžiagos, paviršius, sukuriama forma ir sujungimas su dantų vainikėliu.

„SLA Active“ – tai aukščiausios rūšies implantas, skatinantis gijimo procesą, geriau stimuliuojantis kaulinio audinio maitinimą krauju ir mažinantis uždegimo riziką.

„Straumann“ implantų medžiaga – naujos kartos lydinys „Roxolid“ (titanas ir cirkonis), kuris yra daugiau nei 35 proc. stipresnis už titano lydinį. Unikali „Roxolid“ formulė suteikia galimybę įstatyti mažesnį implantą, todėl maždaug pusei pacientų nereikia atlikti kaulo priauginimo operacijos. Taip sutaupoma pinigų ir sutrumpėja gydymo laikas.

Implantacija su „Straumann“  implantais yra trumpa ir neskausminga, papildoma chirurginė operacija implantui įstatyti nereikalinga. Šie implantai turi mikroporėtą paviršių (SLA). Tyrimų duomenimis, tai užtikrina greitesnį ir efektyvesnį implanto prigijimą.

Jei norite užsiregistruoti implanto Straumann SLA active įsriegimo procedūrai, skambinkite telefonu +370 700 77778 arba užpildykite elektroninę registracijos formą.

Dėl jums reikalingų medicininių paslaugų rekomenduojame pasikonsultuoti su Kauno „Kardiolitos“ klinikų gydytojais.