Iš viso rezultatų:
Pagrindinis

Bruksizmo kapa (vienam žandikauliui)

Kaina
90 Eur

Bruksizmas – nevaldomas griežimas dantimis, būdingas įvairaus amžiaus žmonėms ir sukeliantis patologinių dantų pažeidimų. Šį sutrikimą dažnai lemia patiriamas stresas, įtampa ar kiti psichologiniai veiksniai. Žmonės įprastai skundžiasi padidėjusiu dantų jautrumu ir prasta estetine išvaizda (stipriai nudilę dantys, nulūžusios plombos ar protezai). Į griežimo procesą įtraukiami visi dantys, tačiau didžiausia apkrova tenka iltiniams dantims. 

Bruksizmo kapa – tai individualiai pacientui pagaminama apsauginė plokštelė, padedanti sukontroliuoti dantų griežimą ir sustabdyti jų dilimą. Ši kapa dažniausiai naudojama miego metu, kai griežimas yra nevaldomas, tačiau tam tikrais atvejais galima naudoti ir dieną.

Priešlaikinis dantų sudilimas gali turėti didelę įtaką nuosavų dantų netekimui. Bruksizmo kapos ne tik padeda sustabdyti dilimą, bet ir atlieka sąkandžio stabilizavimo funkciją, palaiko stabilią dantų poziciją, apsaugo veido raumenis ir sąnarius.

Bruksizmo kapos individualiai gaminamos iš itin plono plastiko pagal kiekvieno paciento ypatybes, jos ypač gerai toleruojamos ir minimaliai juntamos. Nešiojant bruksizmo kapą, žandikaulio sąnarys ir raumenys atsipalaiduoja, žandikauliai tarpusavyje nesiliečia. Šitaip dantų paviršiai apsaugomi nuo dilimo, išvengiama galvos, ausų skausmo, kurį dažnai sukelia ilgalaikis griežimas dantimis.

Jei turėtumėte klausimų, prašome susisiekti su mumis telefonu +370 700 77778.

Dėl jums reikalingų medicininių paslaugų rekomenduojame pasikonsultuoti su Kauno „Kardiolitos“ klinikų gydytojais.

Paslaugą teikiantys gydytojai